poniedziałek, 16 grudnia 2013

Życzynio na gyburstag i inksze roztomajte łokazje...

Dzisiaj przypadają urodzinki mojego zboka (swoją drogą - wszystkiego najlepszego kochanie:))) ) (DZIĘKI Olciu - przyp. zboka ). Z tej okazji przypomniałam sobie pewne swoje urodzinki, kiedy to mój teść... ale najpierw krótka charakterystyka mojego już wkrótce byłego teścia: Pochodzi z pierdziszewa wielkiego, naprawdę wielkiego w województwie świętokrzyskim... Ambitny jednak z niego jest osobnik! Cóż z tego, skoro ogłada towarzyska szacowana jest na poziom Rowu Mariańskiego i wspomnianego wyżej pierdziszewa (WIELKIEGO - nie wypada nie podkreślić!)... Ukończył Politechnikę Śląską, a o mały włos zostałby doktorem! ...czego nie może odżałować i pewnie nie tylko On... ale na bank, każda uczelnia w tym kraju! Ocenia ludzi tylko i wyłącznie po wykształceniu, nieważne czy owy ktoś, kto ma wyższe wykształcenie, coś poza dyplomem prezentuje...
Moi rodzice pochodzą z nizin społecznych, więc mój mąż - inżynier, popełnił pewne "fopa" żeniąc się ze mną... Ale w końcu i ja dałam się namówic na studia! Więc jaka radośc zapanowała w całej rodzinie gdy się okazało, że Olcia jest studentką! Przecież sam fakt studiowania już podnosi poziom leminga! :D No i przyszedł pewien radosny październik, a pod jego koniec moje urodzinki... Wieczorkiem odbieram telefon no i najpierw moja teściowa, później szwagierka klepią wyświechtane regułki życzeniowe, no i przychodzi niewątpliwie zaszczytny moment kiedy słuchawka zostaje przekazana mojemu teściowi. Słyszę jak zawsze wielce egzaltowany, wyniosły ton:
- Olu, z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, dużo pieniędzy, ble, ble, ble... - i najlepsze (najbardziej ale to najnajnajnajniezwyklej podniosłym tonem - poziom Mount Everestu!): - no i życzę ci  oczywiście ukończenia studiów, żebyś w końcu osiągnęła lepszy status społeczny!!!!!!!!!!!!!!

buahahahahahahahhahahahahaha

P.S. Z tego miejsca pozdrawiam niezwykle serdecznie mojego teścia! Tato, ukończenie przeze mnie studiów, mam nadzieję, zdecydowanie podbudowało mój wizerunek w Twoich oczach :))))))))))))))

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza