środa, 29 stycznia 2014

Ile razy?

♫♪  "Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz   ♫♪
♫♪  O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz"   ♫♪

Tekst piosenki... Śmiało mogę powiedzieć, że autor tekstu był chyba znajomym mojego Zboka! (Czy Zbok lubi piosenki biesiadne?:) ...jest tak odjechany, że skoro uwielbia Harrego Pottera :P to i Disco z pola też posłucha:))) czego się nie robi dla miłości?! A ja zacisnę zęby hmmmmmmmmmmm, a może zacisnę usta na innej części Bobbiego i udam, że słucham razem z nim? :P (Jestem pewna, że ten tekst ocenzuruje :) )

Ehh, gdyby każdy był budzony w ten sam sposób co ja, świat na pewno byłby lepszy... Dzisiaj poczułam usta na mojej pisi... mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i tylko "nad ranem jeszcze raz" powinno brzmieć ze dwa razy :) BTW. To rano, to było przed albo kilka minut po godzinie czwartej :))) Nic chyba nie przebije naszej ostatniej niedzieli, kiedy po masowaniu (i znowu muszę zamruczeć) o godzinie piątej dwadzieścia... około godziny siódmej pochłanialiśmy już żurek mojej mamy (dzięx Ewka!), a jak wyszliśmy na balkon żeby powalczyć z nałogiem i popatrzeliśmy na te ciemne okna to uświadomiłam sobie, że ci wszyscy śpiący ludzie dookoła nawet nie pomyśleli o tym jak miło można zacząć dzień... Nawet poniedziałek po takim porannym masowaniu wydaje się przyjemniejszy... a że jest środa i jak policzę ile już mnie miłych rzeczy w tym tygodniu spotkało to uśmiech mam od ucha do ucha... a to jeszcze nie koniec - to wiem! Długość gardła jedynie się nie zmienia... a może da się usunąć migdałki?


PS. Zbok: - Nic nie cenzuruję! ... i właśnie się zbucowałem... i nienawidzę DP i HP i mnie nie dobijaj przy ludziach ... za karę dostaniesz klapsa (mrr) jak tylko wrócę z roboty.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza