wtorek, 25 marca 2014

Robię jedno, mówię drugie, myślę trzecie - koniecznie w tej kolejności!

Wczoraj miałam totalnie popaprany dzień... Mogłabym go mierzyć w mikrogramach, kilogramach ... czy innych uncjach ...tyle było "pierwszych razy"... Już z samego rana coś się szykowało... Poranek był całkowicie do niczego, a potem koszmarny ból głowy... Około południa mogłam służyć za przykład tego, dlaczego faceci kochają zołzy!!! Tak! Mi też się zdarza :D Miałam jakąś ujebkę i przyczepiłam się do Bobbiego, a poszło standardowo ...o kobiety! Nie moje! ...tylko te jego... Grrrrrrrrrrrrr ...i jak zaczęłam to nie mogłam skończyć... I wtedy usłyszałam, że ma mnie dość i że kocha mnie o mikrogram mniej!
Po pierwsze, nie chce żeby mnie mniej kochał i żeby miał mnie dosyć... Kurde... każdemu może się zdarzyć... Potem już poszło troszkę lepiej...

Na spacerze, na który wybraliśmy się po tamtej zjebanej rozmowie...  przebiegłam ...TAK! JA - OLCIA, PRZEBIEGŁAM!!!, PRZETRUCHTAŁAM!!! swój pierwszy kilometr bez zatrzymanek W ŻYCIU! ... Chcę więcej... Nawet Bobby sapał bardziej ode mnie ;) (opłaciło się regularne ujeżdżanie go - moja kondycja jest prawie żelazna ;) ) Jestem z siebie dumna! Nie dość, że niezła ze mnie amazonka to i biegaczka! Później już (prawie) nie pamiętając o poranno-popołudniowym incydencie (ale ten mikrogram we mnie siedział :( ) pojechaliśmy do Małej Mi... i wtedy doświadczyłam kolejnego mojego pierwszego razu... z własnoręcznie przez nią robioną nalewką z pigwy :) Bolesny pierwszy raz - łeb mi dzisiaj pęka :P, ale na szczęście prześcieradło niezakrwawione ;P No i chcę jeszcze, bo była pycha! ... jak syropek :)

Postanowienia na przyszłość:
Jak poranek się źle zacznie to nie złażę z wyra i z Bobbiego... a wtedy już nie ubędzie kolejnego mikrograma... no chyba, że w końcu na wadze!

P.S. Aha! ...kobiety też kochają "zołzów"?! Bobby też potrafi się zbucować :) ... A ja co? Z głębokim niczym moje gardło poczuciem winy, kupiłam dzisiaj czekoladowy serniczek... no i loda dostanie domowej roboty w ramach przeprosin :P

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza